• Lata doświadczeń w medycynie estetycznej
img

Mezoterapia igłowa, skóry głowy

Chcesz mieć piękne włosy? Niestety nie wszystkich natura takimi obdarzyła, jedni maja gęste i piękne, zaś inni cienkie i kruche. Nie zawsze jest możliwość zwiększyć grubość włosów, dlatego też osoby, które posiadają bardzo cienkie, starają się jakoś doprowadzić woje włosy do porządku każdego dnia.

Problem z włosami cienkimi jest taki, że bardzo szybko się przetłuszczają. Przez to, musimy je codziennie myć i układać. Jest to dość czasochłonne i irytujące szczególnie, jeśli kosmyki nie chcą współpracować. Jeśli marzysz o bardzo długich włosach, to niestety tyle marzenia także możesz porzucić, ponieważ zapuszczanie takich włosów nie ma większego sensu. Możesz oczywiście próbować, ponieważ nikt ci tego nie zabroni, ale sama zdasz sobie sprawę, że nie wygląda to dobrze. Co więcej, jeżeli masz długie włosy, to masz jedynie, więc do mycia, a wcale lepiej nie wyglądają.

Niestety, taki problem dotyka nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Mają oni duże problemy z wypadaniem włosów, których i tak jest coraz mniej. Wiadomo, że mężczyźni z wiekiem łysieją, ale niekiedy spotykamy osoby w wieku 25 lat, którzy mają już znacznie przerzedzone włosy i widoczne zakola. Niestety, taki problem jest jeszcze gorszy, gdyż zwykle mężczyźni mają krótkie włosy, więc nie bardzo jest jak przykryć taki problem. Jedynym sposobem jest całkowicie pozbycie się włosów golarką. Jednak z tym jest jeden problem – nie każdy bez fryzury wygląda korzystnie. Nie pasuje to szczególnie osobom, które mają odstające uszy lub charakterystyczną budowę czaszki. Jeśli miałoby się wybór, to zapewne osoba taka wolałaby zapuszczać włosy, aby je związać w kucyka.

Zatrzymaj wypadanie

Medycyna estetyczna ma rozwiązanie dla twojego problemu. Z powodzeniem w takich wypadkach stosowana jest mezoterapia igłowa skóry głowy. Jest to bardzo skuteczny zabieg. Przynosi znacznie lepsze efekty niż stosowanie kremów, odżywek i szamponów, które zwykle nieć nam nie dają. Działa ona tak doskonale, ponieważ igła przebija się przez rogową warstwę skóry i dzięki temu dociera do skóry właściwej. Taki zabieg jest bardzo precyzyjny. Pamiętaj jednak, że jeden to za mało. Taka terapię musisz powtórzyć najlepiej około 4 razy. Dzięki temu, będzie pewność, że jest ona całkowicie skuteczna. Jakie są zalety tego zabiegu? Przede wszystkim jest to metoda całkowicie naturalna, nie jest inwazyjna, bardzo skuteczna oraz bezpieczna, pomaga w każdym problemie skórnym, a efekty zobaczysz już po pierwszym zastosowania terapii. 

 

Zobacz również