• Lata doświadczeń w medycynie estetycznej
img

Modelowanie sylwetki przy pomocy technik iniekcyjnych cz.1

Chcesz być piękna? Nie ty jedyna. W dzisiejszych czasach każdy chce się prezentować jak najlepiej. Ten aspekt dotyczy szczególnie nastolatek oraz młodych osób, które także nie chcą odstawać. Jednak nie chodzi tu tylko o twarz. Popularne stało się także dbanie o swoje ciało. Ma ono być szczupłe, delikatnie umięśnione z ładnymi kształtami. Mimo iż dawniej takie aspekty także były cenione, to jednak nikt, aż tak wielkiej wagi do tego nie przywiązywał. Nikt także nie myślał o nakładaniu mnóstw makijażu oraz konturowaniu twarzy.

Dzisiejsze kanony piękna różnią się znacznie od tych, z którymi mieliśmy di czynienia kilka lat wcześniej. Dzisiejsze dzieci, nie bawią się n podwórku tak jak kiedyś. Nie skacz one po drzewach, nie biegają za piłka z kolegami i koleżankami, nie jeżdżą także tak często rowerami. Dzieciństwo takich maluchów, zaczyna się od poznawania szczegółów telefonów dotykowych czy tabletów. Małe dziecko potrafi już sobie włączyć ulubioną piosenkę, która później także może wyłączyć. Niekiedy można się zdziwić, ponieważ dziecko szybciej rozumie działanie telefonu oraz be problemu potrafi się nim posłużyć, kiedy my się zastanawiamy jak go odblokować. Mimo iż, niektórym takie dzieciństwo wydaje się fajne, to w rzeczywistości jest ono nudne i nie będzie kiedyś, co wspominać. Coraz większą popularność technologii, sprawia, że dzieci nie lubią biegać, ale wolą grać w gry na urządzeniach elektronicznych. Dlatego też, coraz częściej widzimy problem otyłości, który dotyka coraz większą liczbę ludzi. Jednak niekorzystnie nie działa sam brak ruchu, ale także silnie przetworzone jedzenie, które jest ciągle spożywane. Na myśl o warzywa reagujemy skrzywieniem twarzy i kręceniem nosem. Ci jednak, którzy podążają za moda będą szczupli do póki nie pojawi się moda na fast food. W tym przypadku, popularność zdrowego jedzenia, jest bardzo korzystna, ponieważ coraz więcej widać faktów pracy oraz osoby, które schudł bardzo dużo i teraz są szczupłe i szczęśliwe. Jednak ilość otyłych także rośnie.

Szybkie odchudzanie

Im więcej ludzi jest otyłych, tym więcej sposobów n pozbywanie się tkanki tłuszczowej przy pomocy nowych technologii. Jedną z nich jest kuracja lipotyczna. Pierwszą jej faza jest przygotowanie do zabiegu. Następnie wykonuje się sam zabieg, a na końcu mamy fazę limfatycznego drenażu. Na czym taki zabieg polega? Jest to robienie ze zbitej tkanki tłuszczowej, płynną. Po takim upłynnieniu jest ja znacznie łatwiej metabolizować oraz rozpuścić. Zabieg trwa tylko 30 minut. W jego czasie podawane są przy pomocy igły komponenty zabiegowe. Ich zadaniem jest rozpuszczanie bądź uszkadzanie tkanki tłuszczowej. W takim stanie, transportowany jest on do wątroby, gdzie jest naturalnie usuwany z organizmu. Jednak trzecia faza, także jest bardzo ważna, gdyż są to obowiązki, jakie należy spełnić po zabiegu. Zaraz po opuszczeniu placówki, musimy wypić co najmniej 2 litry wody niegazowanej. Musisz także na jakiś czas zapomnieć o basenie, saunie oraz opalaniu. 

 

Zobacz również