• Lata doświadczeń w medycynie estetycznej
img

Modelowanie sylwetki przy pomocy technik iniekcyjnych cz.2

W dzisiejszych czasach każdy chce być piękny. Nie jest to już tylko mowa o twarzy, ale o całym ciele. Coraz częściej widzimy jak dziewczyny nakładają makijaż, który jest bardziej i bardzie skomplikowany. Na szczęście to nie jest jedyne dążenie do piękna. Bardzo popularny stał się także sport i zdrowe odżywianie. Na szczęście ta moda, jako jedyna służy zdrowiu i jego poprawie, a nie niszczeniu. Na mediach społecznościowych widzimy mnóstwo propozycji zdrowego jedzenia, jadłospisów oraz propozycji ćwiczeń, do wykonywania w domu.

Popularność, zyskali także trenerzy personalni, którzy są coraz bardziej pożądani. Każdy chce mieć ułożoną dietę oraz plan treningowy. Coraz więcej osób spotykamy także na siłowni, które zwykle przed nadejściem lat chcą wyglądać jak najlepiej. Każdy jednak przypomina sobie o tym za późno i takim sposobem zastaje taki, jaki jest, ponieważ zdaje sobie sprawę ze swojego położenia, walczy dalej lub też poddaje się zabiegom, które bez najmniejszego wysiłku odessą z niego tłuszcz. Ci jednak, którzy są bardziej ambitni zostają przy swoich dietach i ćwiczeniach. Efekty niekiedy widać bardzo szybko, ale tylko przez chwilę, ponieważ znika obrzęk. Później, kiedy trzeba spalać już tłuszcz, to jest znacznie trudniej. Nie należy to może do wyczynów jak uda nam się zlikwidować brzuch, ale jednak wymaga wyrzeczeń oraz ciężkiej pracy, szczególnie, jeśli mamy dość sporo tłuszczu.

Zalety nowoczesności

Jednak dzisiejszy świat, może pomóc takim osobom, które nie mogą sobie poradzić z zrzucaniem nadmiernej tkanki tłuszczowej. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta współczesnej technologii, gdyż możemy także usuną rozstępy, które nam po odchudzaniu pozostały, blizny po trądziku, żylaki, a nawet zbędne owłosienie. Do wyboru, do koloru. Jeśli tylko zamarzy nam się gładka cera, czy też nie chce nam się depilować jakichś rejonów ciała, to wystarczy zapukać do odpowiednich drzwi i mieć ze sobą portfel.

A zastanawiałaś się, czym jest karboiksyterapia? Jest to terapia dwutlenkiem węgla. Jest to dość duży przełom w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Zabieg ten stał się dla wielu kobiet rozwiązaniem problemów estetycznych. Popularny jest on najbardziej w Europie oraz w Ameryce. Jeśli zostanie wstrzyknięty pod skórę dwutlenek węgla, to mamy szybsza poprawę krążenia. Dzięki temu, produkowane są większe ilości kolagenu, oraz pooprawia się retencja wody. Eliminowane są obrzęki. Jest to zabieg nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny. Ma on bardzo mocna pozycję w zakresie medycyny leczniczej praz estetycznej.

 

 

Zobacz również