• Lata doświadczeń w medycynie estetycznej
img

Laseroterapia w medycynie estetycznej

W dzisiejszych czasach, mamy nieco inne pojęcie o pięknie niż nasze mamy, a szczególnie babcie nastolatki, bardzo często już w młodym wieku mają tatuaże, są pomalowane i mówią językiem, którego niekiedy nie mnożna zrozumieć, jeśli minie się grupkę takich osób. Zależności od tego jak zmienia się moda, możemy zobaczyć nie tylko rożne rodzaje zachowania, ale także ubiór i makijaż.

Mimo iż, ostatnimi czasy fit stało się bardzo popularne to raz z nim nadeszła nowa moda w makijażu. Z pewnością spotkałaś się z sytuacją, że widzisz kogoś każdego dnia, a jak się pomaluje, to okazuje się, że ta osoba wygląda całkowicie inaczej. Jest to zwykle spowodowane konturowaniem twarzy, które stało się popularne. Polega to na nakładaniu kilku warstw pudrów o różnym kolorze w taki sposób, aby uwidocznić kości policzkowe, wyszczuplić twarz i skryć niedoskonałości. Jeśli ktoś jeszcze mnie miał z tym do czynienia, to może być zaskoczony jak zobaczy to pierwszy raz.

Zabiegi XXI wieku

Wiadomo, że jak uroda odgrywa coraz większą rolę to za tym idzie także ciągła jej poprawa. Dlatego też, pojawia się coraz, więc gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich oraz chirurgów plastycznych. Poprawiają oni dosłownie wszystko. Chcesz mieć mały i zgrabny nos? Nie ma problemy, ten lekarz ci to zapewni. A może powiększyć usta? Wystarczy strzykawka z botoksem i gotowe. Niekiedy jednak, spotykamy się z takimi sytuacjami, kiedy ktoś stanowczo przesadził z zabiegami. Są to zwykle ludzie bogaci, ponieważ tych zwykłych i szarych nie stać na takie zabiegi. Jednak w tym przypadku pieniądze przynoszą pech, ponieważ ci ludzie chcą ciągle wyglądać lepiej i efekt końcowy jest taki, że ich twarz jest nienaturalna, a piersi stanowczo za duże poprzez obecność silikonu.

Dla tych mniej bogatych, do poprawy uroda służy zwykle laser. Na co może być on stosowany? Przede wszystkim na blizny, rozstępy, aby zamknąć poszerzone naczynia krwionośne oraz żylaki, depilacja laserowa, usuwanie tatuaży oraz Wszeciech zmian barwnikowych, redukowanie tkanki tłuszczowej, redukowanie zmarszczek, pozbywanie się zmian skórnych, leczenie nadpotliwoiści. Na rynku nie będziemy mieć problemów z wykonaniem, tych zabiegów, ponieważ stają się one coraz bardziej. Jak widać, można laserem wykonać bardzo dużo poprawek, które służą nie tylko wyglądowi, ale i zdrowiu. Musimy jednak mieć umiar, a także wybrać odpowiednią placówkę, abyśmy nie musieli martwic się powikłaniami. Oczywiście pojawienie się lekkiego zaczerwienienia ci nie zaszkodzi, ale niekiedy zdarzają się znacznie gorsze powikłania. 

 

Zobacz również