• Lata doświadczeń w medycynie estetycznej
img

Bezinwazyjna medycyna estetyczna

W dzisiejszych czaszach uroda odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdej kobiety. Chcemy by coraz piękniejsze i jeszcze bardziej idealne. Jednak niekiedy piękno jest źle odczytywane, tak jak zwykle jest to osoba, która jest naturalnie obdarzona urodą, tak teraz rzeczywistość przybrała nieco inny wymiar.

Ne jest on jednak zbyt łaskawy dla tych, którzy nie lubią mieć nic na twarzy. Największym trendem ostatniego czasu stało się nakładanie ogromnych ilości makijażu. Co gorsza, nie służy on już po to, aby podkreślić urodę, ale całkowicie ja zmienia. Na social media widzimy mnóstwo dziewczyn, które nakładają potężne ilości podkładów różnego rodzaju. Jest to kunturowowanie twarzy. Nie tylko taki sposób przykrywa wszelkie niedoskonałości, ale także zmiana kształtu twarzy. Osoba, która zmyje taki makijaż, wygląda całkowicie inaczej, niż gdy go miała. Co gorsza, każdy, kto jest pomalowany takim właśnie sposobem wygląda identycznie. Tak, jak wszyscy zwykle nie chcą być wyglądać podobnie do jakiejś osoby, tak teraz jest to nawet pożądane. Jednak taki makijaż, zmiana urodę tylko wtedy, kiedy znajduje się on na naszej twarzy. W momencie, kiedy wszystko zmywamy problemy powrotem widzimy, a co więcej są one znacznie gorsze, gdyż cały dzień mieliśmy na twarzy maskę, która nie powal oddychać cerze. Taki sposób nie poprawi i nie rozwiąże naszych problemów. Dlatego musimy zastosować terapii, która nie tylko poprawi nasz wygląd, ale także sprawi, że niedoskonałości certy przestaną nas nękać. Na szczęście osiągnięcia medycyny pozwalają praktycznie każdemu na poprawę swojej urody w sposób, który nie wymaga użycia strzykawki czy skalpela. Jest całkowicie bezinwazyjny, a co najlepsze, możesz mieć go w domu.

Domowe spa

Najnowsza technologią, która może rozwiązać twoje problemy jest Aduro, czyli technologia światła LED. To właśnie światło jest w naszym organizmie wykorzystywane tak jak chlorofil w roślinach. Działa ono regenerująco na skórę. Produkowane są większe ilości kolagenu, elastyny oraz białka. Wszystkie te składniki stymulują odmładzanie organizmu.

Teraz bez względu na to, jakie masz dolegliwości skórne, możesz je wyleczyć jednym sposobem. Jakim cudem? Na jakiej zasadzie działa maska Aduro? Cała maska została wyposażona w odpowiednie diody LED, których zadaniem jest emitowanie światła o różnej długości fal. Każda z nich inaczej działa na nasza cerę. Kolor czerwony dział przeciwstarzeniowo, niebieski leczy trądzik, żółty doskonale radzi sobie z przebarwieniami, zielony jest odpowiedzialny z wyrównanie kolorytu. Pomarańczowy rewitalizuje, za wygładzanie jest odpowiedzialny kolor cyjanowy, zaś fioletowy odnawia komórki. 

 

Zobacz również