• Lata doświadczeń w medycynie estetycznej
img

Lipofilling, czyli reimplantacja tkanki tłuszczowej

Każdy, bez względu na wiek, chce by zawsze piękny i podziwiany. Osoby, które zostały szczególnie obdarzone urodą, nie potrafi poradzić sobie z przerażeniem, że b będą one za jakiś czas starsze i pojawią się na ich twarzach zmarszczki. Miejmy, więc świadomość, e uroda nie jest wieczna i niestety, trzeba będzie pogodzić się faktem, że czas zrobi swoje bez względu na to czy tego chcemy czy nie.

Wiadomo, że osoby, które są ładne, mają znacznie łatwiej w życiu. Podstawową zaletą bycia pięknym jest to, że bez problemu możemy znaleźć sobie drugą połowę. Dzięki temu, mamy znacznie większe powodzenie w miłości niż inne osoby, ponieważ możemy mieć, kogo tylko chcemy. Niestety nie zawsze wychodzi to na dobre, ponieważ może się okazać, że źle wybraliśmy. Ci jednak, którzy są ładniejsi maja znacznie bardziej nasilone obawy przed przyszłością i stratą urody. Zaś takie osoby, które zwyczajne z wyglądu, nie mają aż takich problemów z zaakceptowaniem tego, że czas cały czas płynie.

Dla tych osób, które boją się panicznie starty urody istnieją przeróżne zabiegi. Przede wszystkim jednak, to my samo powinniśmy zadbać o naszą cerę, żeby jeszcze długo była jędrna i gładka. Jak to robić? Przede wszystkim, używamy dobrych kremów nawilżających. Nie mogą to być takie, które posiadają w składzie wazelinę, olej mineralny, parafinę oraz inne pochodne ropy naftowej. Działają one bardzo niekorzystnie na nasza skórę. Tworzą powłokę, która nie przepuszcza powietrza a nie wody, przez co wydaje nam się, że mamy doskonale nawilżona skórę, a w rzeczywistości pod ową warstwą znajduje się mnóstwo niedoskonałości, ponieważ skóra nie oddycha. Taką powłokę można tylko i wyłącznie zmyć bardzo silnymi detergentami, które jak wiadomo wysuszają skórę. Dlatego, najlepiej, jako krem jest stosować oleje. Najlepiej w przypadku zmarszczek i przesuszenia sprawdzi się arganowy.

Pozostań piękna

Jednak wiecznie przed upływem lat uciekać nie możemy. Będzie w końcu taki moment, kiedy zmarszczki pojawią się mimo dobrej pielęgnacji cery. Dlatego też, w takich przypadkach, doskonale jest wiedzieć gdzie w twoim mieście przeprowadzany jest lipolifting. Zastanawiasz się, co to takiego? Jest to doskonała metoda nie tylko na pozbycie się zmarszczek, ale także powiększenie piersi, ust itp. polega ona na przeszczepieniu tkanki tłuszczowej z naszego organizmu w inne miejsca, które potrzebują wypełnienia.

Cały zabieg trwa niecałą godzinę. Efekty będziesz mogła zobaczyć już po dwóch dniach. Co najlepsze, metoda jest całkowicie naturalna i w 100% skuteczna. Poprawia ona nie tylko wygląd skóry, ale również jej jakość. Rezultaty, utrzymują się znacznie dłużej niż wykorzystanie innych metod lipoliftingu.

 

 

Zobacz również